Zaklep sobie krzesełko i pomóż naszemu Klubowi!

Ruszamy z nową akcją dla naszych Kibiców. Co powiecie na zagwarantowanie sobie Waszego indywidualnego miejsca w środkowym sektorze hali? Takiego, które nawet na dwie minuty przed rozpoczęciem meczu będzie czekać tylko dla Was?

Na dniach poinformujemy Was o szczegółach dotyczących samej procedury rezerwacji. Dziś zdradzimy, że możliwość posiadania własnego krzesełka wiąże się z przekazaniem darowizny na rzecz Klubu w wysokości 100 złotych. Dodatkowo, właściciele otrzymają pamiątkową kartę i smycz, a także wezmą udział w losowaniu nagród.

Śledźcie uważnie nasz profil, wkrótce więcej szczegółów!

⚽⚽ Zaklep sobie krzesełko i pomóż naszemu Klubowi!

Ruszamy z nową akcją dla naszych Kibiców. Co powiecie na zagwarantowanie sobie Waszego indywidualnego miejsca w środkowym sektorze hali? Takiego, które nawet na dwie minuty przed rozpoczęciem meczu będzie czekać tylko dla Was? 🙂

Na dniach poinformujemy Was o szczegółach dotyczących samej procedury rezerwacji. Dziś zdradzimy, że możliwość posiadania własnego krzesełka wiąże się z przekazaniem darowizny na rzecz Klubu w wysokości 100 złotych. Dodatkowo, właściciele otrzymają pamiątkową kartę i smycz, a także wezmą udział w losowaniu nagród. ⚽⚽

Śledźcie uważnie nasz profil, wkrótce więcej szczegółów!