Młodzieżowcy U-17 awansowali do dalszych gier

Wda Świecie i Futsal Świecie wystawili wspólną drużynę do rozgrywek młodzieżowych, która dobrze spisała się podczas turnieju w Złotowie, wywalczając promocję do kolejnej rundy w tej kategorii wiekowej.

W niedzielę 19. listopada zespół Futsal/Wda Świecie uczestniczył w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 (2007-2009), które odbywały się w Złotowie. Dzięki współpracy z KS Wda Świecie Świecie, klub Futsal Świecie wysłał na eliminacje zawodników Wdy 2008 z trenerem Damianem Wietrzykowskim, w której uczestniczyły jeszcze Red Devils Chojnice, Perfecta Złotów oraz Futsal Piła.
Drużyna Futsal/Wda Świecie przegrała z Futsal Piła 2:4, pokonała gospodarzy Perfecta Złotów 6:5 oraz zremisowała z Red Devils Chojnice 2:2.
Awans do kolejnego etapu Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 oprócz naszego zespołu uzyskały jeszcze Red Devils Chojnice i Futsal Piła.
Drużyna Futsal/Wda Świecie zagrała: Barański Mateusz, Kotlarz Dawid, Pakowski Filip, Latański Adrian, Pawelec Mikołaj, Richert Damian, Ciesielski Kacper, Dembiński Oliwier, Dutka Wiktor. Trener Damian Wietrzykowski. Kierownik drużyny Marcin Kulewski.
Dziękujemy Klubowi Sportowemu Wda Świecie za współpracę przy zgłoszeniu drużyny do rozgrywek.