Musicie być z nami 12. maja!

Zainteresowanie rewanżowym meczem barażowym z „PKO Gwiazdą” Ruda Śląska jest bardzo duże, dlatego już teraz podajemy informację, w jaki sposób będzie odbywać się wejście na to spotkanie.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo i obowiązki związane z imprezą masową, ustaliliśmy, że każdy kibic musi na tym meczu mieć swoje, przyporządkowane miejsce na hali, w związku z tym:
Od 7 do 10 maja włącznie będziemy prowadzić sprzedaż numerowanych „cegiełek meczowych” w formie darowizny dla klubu w cenie 10 złotych dla dorosłych i 5 złotych dla dzieci (do 18. lat).
Każdy kibic będzie mógł wybrać sobie miejsce, kupując cegiełkę. Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie w sekretariacie Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu w dniach 7-10 maja w godzinach 7.00 – 15.00.
Pozostała część miejsc, która nie zostanie sprzedana w formie cegiełek zostanie rozdana bezpłatnie kibicom w dniu meczowym (dystrybucja wyłącznie na hali na godzinę przed meczem) – bez możliwości wyboru przez nich konkretnych miejsc. Zachęcamy więc, aby wspomóc nasz klub i zadbać o cegiełkę dla siebie i swoich pociech, by móc w komfortowych warunkach cieszyć się tym widowiskiem.